Karjeros diena Plungėje

Vasario 2 d. Plungėje karjeros diena paminėta išties triukšmingai ir dviem nuostabiais renginiais: paroda/muge ” Profesijos kodas:Žemaitija2024″ M. Oginskio dvaro žirgyne ir konferencija “Pramonės transformacijos įtaka ateities įgūdžiams, kompetencijoms ir darbo rinkai” Žemaičių dailės muziejus .
Dėkojame gausiam būriui Plungės rajono moksleivių, kurie dalyvavo numatytuose užsiėmimuose, buvo aktyvūs ir smalsiai domėjosi ateities karjeros galimybėmis lankant tiek mokslo įstaigų ar mūsų pramonės atstovų stendus. Galbūt daugelis jūsų tikrai dar nežino kurį karjeros kelią norisi pasirinkti, bet kviečiame niekada nenustoti tikėti savimi, o jei ir žengtumėte žingsnį atgal, tai vien tik dėl to kad greičiau įsibėgėtumėt!
Kartu dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie mūsų kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija Plungės TVM organizuotos konferencijos: Plungės rajono savivaldybė, Žemaičių dailės muziejui, Plungės ir Rietavo krašto laikraščiui “Plungė”.
Nuoširdų AČIŪ tariame ir garbiems konferencijoms pranešėjams: Ekonominos ir inovacijų Viceministrei Ievai Valeškaitei, Švietimo mokslo ir sporto Viceministrei Agnei Kudarauskienei, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovui Liutaurui Valickui, Inovacijų agentūros Proveržio departamento vadovui Pauliui Petrauskui, LPK Plėtros departamento vadovui Simonui Mockevičiui ir mūsų diskusijos moderatoriui- LPK gen. direktoriui Ričardui Sartatavičiui.
Tikime, kad tik mūsų visų bendradarbiavimo dėka, tokių susitikimų ir renginių mūsų regione atsiras daugiau, kurie skatins verslo ir pramonės įmones labiau skaitmenizuotis, o jaunimą po studijų grįžti į gimtąjį kraštą ir kurti pridėtinę vertę čia.
Stiprūs regionai- stipri Lietuva !