Baigiamasis verslo akceleravimo renginys

Lapkričio 17 d. M. K. Oginskio rūmuose vyko jau trečiasis Inovacijų agentūros ir Plungės bendradarbystės „Spiečiaus“ organizuojamas akceleravimo programos baigiamasis renginys „ Į verslo augimą per drąsius sprendimus“, kuriame šiais metais Plungės pramonininkų sąjunga nariai buvo kviesti dalyvauti kaip mentoriai, ekspertai bei sėkmės istorijos pranešėjai.
Renginio metu programos dalyviai pristatė savo veiklas bei išsikeltus ilgalaikius tikslus, kuriuos pavyko išsigryninti visų mokymų metu, tad neabejojame, kad intensyvi ir įtraukianti mokymų programa leido smulkiesiems verslininkams geriau įsivertinti konkurentus, identifikuoti savo klientus bei suprasti ko trūksta, kad verslas pasiektų aukštesnį lygį.
Dėkojame Plungės bendradarbystės centro „Spiečius“ koordinatorei Jurgita Niunevė už kvietimą prisijungti prie projekto, tikimės, kad mūsų narių- mentorių, vadovų-ekspertų patarimai leis jauniesiems verslininkams pagreitinti jų verslų augimą bei taps sėkmingu pavyzdžiu kitiems, kad Plungėje ne tik gera gyventi, bet ir kurti !!!