Apskritojo stalo diskusija įmonėje UAB “Terekas”

Spalio 24 d. Plungės pramonininkų sąjungos iniciatyva UAB „Terekas“ įmonėje, Kretingoje surengta Apskritojo stalo diskusija „Pramonės ateitis globalių iššūkių ir galimybių kontekste‘22“, kurioje dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos gen. direktorius R. Sartatavičius, viceprezidentas M. Nagevičius, ekonomistas M. Dubnikovas, UAB „Energy advice“ direktorius V. Šiožinys bei Plungės, Klaipėdos ir Mažeikių pramonininkų asociacijų atstovai ir nariai. Sveikinimo žodį tardamas PPS prezidentas D. Bieliauskas minėjo, kad šiandien svarbu ne tik išgirsti ekspertų pranešimus, bet visiems kartu surasti sprendimų, kurie verslo ir pramonės atstovams leistų sumažinti išaugusias elektros suvartojimo sąskaitas, tad visiems palinkėjo konstruktyvaus dialogo. Sveikinimo kalbas tęsdamas LPK gen. direktorius R. Sartatavičius minėjo, kad šis susitikimas yra laiku ir vietoje, kadangi iššūkiai iš tiesų yra globalūs, nes vienu metu verslui tenka išgyventi daugiau nei vieną krizę, tad kvietė visus pramonės atstovus visada kreiptis į LPK, jog esant poreikiui klausimus galėtų kelti valstybiniu lygmeniu. Susitikimo metu pranešimus skaitė bei diskusijoje dalyvavo ekonomistas M. Dubnikovas, LPK viceprezidentas M. Nagevičius bei UAB „Energy advice“ direktorius V. Šiožinys, kurie kartu su verslo ir pramonės atstovais kėlė aktualiausius šio laikotarpio klausimus, susijusius su ekonomikos perspektyvos ir energetikos iššūkiais energijos išteklių kainų krizės kontekste.

Tikimės, kad diskusijos metu išsakytos mintys bei ekspertų įžvalgos leis pramonės atstovams labiau pasiruošti naujiems iššūkiams, o pasitelkus modernizavimą, skaitmeninimą ir efektyvinimą įmonės sėkmingai planuos plėtrą bei išliks konkurencingi.

Dėkojame PPS nariui UAB „Terekas“ ir jo direktoriui J. Maksvyčiui už šiltą priėmimą ir puikiai surengtą ekskursiją, kurios metu susitikimo dalyviai ir svečiai galėjo susipažinti su naujausiomis įdiegtomis bendrovės technologijomis, lėmusias spartų įmonės augimą ir plėtrą visame pasaulyje. Ačiū tariame ir pranešimus pristačiusiems bei diskusijoje dalyvavusiems svečiams: R. Sartatavičiui, M. Nagevičiui, V. Šiožiniui bei jos moderatoriui M. Dubnikovui.