Kalėdinis vakaras 2021

Š. m. gruodžio 2 d. Plungės rajono pramonininkų sąjunga visus savo narius, svečius bei kolegas sukvietė į šventinį vakarą, kuris buvo skirtas paminėti artėjančias svarbiausias metų šventes bei kartu pabūti bendraminčių būryje. Renginys prasidėjo nuostabiu 3D koncertu „Metas susitikti“ Plungės Kultūros centre, kurio metu trijų balsingųjų Divų (A. Pilvelytė, R. Ščiogolevaitė, V. Genytė) specialiai sukurta programa galėjo pasidžiaugti ne tik pramonininkai, jų įmonių darbuotojai, bet ir Plungės Trečiojo Amžiaus Universiteto bei VšĮ Plungės bendruomenės centro nariai, kuriems kaip dovaną, bilietus į koncertą, dovanojo būtent Plungės pramonininkai.

Po koncerto svečiai ir pramonės atstovai šventinį vakarą buvo pakviesti pratęsti „FLOW“ restorane, kuriame PPS narius sveikino LR Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras A. Klišonis, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas. Vakaro metu išdalinti ir svarbiausi metų apdovanojimai. Skaidrus verslas – tai visų mūsų siekis užtikrinti sąžiningą konkurenciją, atsakingą ir garbingą santykį su darbuotojais, klientais, partneriais ir valstybe, o stiklinės nominacijos, kurios buvo specialiai pagamintos Plungės pramonininkams, simbolizavo, kad jų įmonės veikia sąžiningai, skaidriai ir atvirai. Didžiuodamiesi ir vertindami kiekvieną Plungės rajono pramonininkų sąjungos narį apdovanoti buvo visi dalyvaujantys asociacijos nariai bei partneriai : „Metų Verslo tradicijos puoselėtojas“ – UAB „Plungės tekstilė“, „Metų Partneris“ – Plungės rajono savivaldybė, „Metų Projektų Valdytojas“- Plungės rajono savivaldybės Administracijos direktorius M. Kaunas, „Metų Motyvatorius“ – UAB Constro, „Metų Pardavimo Lyderis“ – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“, „Metų Atsakingiausia įmonė“ – UAB „Žemaitijos ranga“, „Metų Tvarus verslas“ – UAB „Geralda“, „Metų Bendruomeniškiausia įmonė“ – UAB „Vičiūnai ir partneriai“, „Metų Aktyviausia įmonė“ – UAB „Plungės šaltis“, „Metų Statybos sektoriaus Lyderis“– UAB „Plungės lagūna“, „Metų Investicija“– UAB „Plungės vandenys“, „Metų Proveržis“ – UAB „Plungės industrinis parkas“, „Metų PPS Narys“-UAB „Maneda“, o UAB „Litspringas“, už sparčiausią augimą Plungės rajone, įgyvendinat visas idėjas ne tik savo įmonėje, bet ir pramonininkų, bei miesto reikšmingų iniciatyvų veikloje, įteiktas svarbiausias metų apdovanojimas – „Metų Top Lyderis“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems garbingiems svečiams, nariams, kolegoms, o artėjančių švenčių proga norime palinkėti, kad išmintis lydėtų Jų sprendimus, sėkmė – darbus, o geranoriškumas – esančius greta žmones. Džiaugsmo, vilties ir prasmingų darbų!